İŞKUR’dan engelli hibe destek duyurusu

İŞKUR’dan engelli hibe destek duyurusu

Batman İŞKUR İl Müdürlüğü, engelli hibe desteğinde son günün 9 Aralık olduğunu belirtti.

Batman İŞKUR İl Müdürlüğü, İş-Kur hibe desteğiyle kendi işini kurmak isteyen engelli ve eski hükümlü vatandaşların veya engelli projelerini sunacak sivil toplum örgütlerinin İŞKUR İl Müdürlüğüne projelerini 09 Aralık tarihine kadar teslim etmelerini istedi.

İŞKUR tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Bu tarihte mesai dahilinde ya postayla ya da şahsen İŞKUR’a mesai dahilinde teslim etmeleri önem arz etmektedir. Bu tarih ve saatten sonra teslim edilecek projeler değerlendirilmeye alınmayacaktır. Proje hazırlayan engellilerin ve STK’ların www.iskur.gov.tr’den Proje Hazırlama Rehberinin ön gördüğü şekilde ve belgeleri eksiksiz tamamlayıp kapalı dosya olarak üç nüsha halinde İl Müdürlüğümüze belirtilen tarih ve saatte teslim etmeleri gerekmektedir. İŞKUR tarafından engellilerin bu fırsatı değerlendirmeleri ve projelerini belirlenen tarihe kadar sunmaları istendi.”


Nöbetçi Eczaneler

Önceki Hamile kadın ölümlerine karşı \'Misafir Anne Projesi\'
Sonraki “İslam birliği ve ordusu kurulmalı”

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.