LİSE MAÇLARI BAŞLADI

LİSE MAÇLARI BAŞLADI

Batman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Liseler arası Gençler futbol turnuvası başladı.

19 Aralık 2016 tarihine kadar devam edecek turnuvaya 8 gruptan toplam 24 lise katılım sağlıyor. 19 Mayıs Sentetik çim sahada oynanan müsabakalar kıran kırana geçiyor. Günde oynanan 4 karşılaşmaya sporseverler de büyük ilgi gösteriyor. 1999-2001 doğumlu sporcularının katılım sağlayabildiği müsabakalarda, şampiyon olan takımı ilimizi bölge şampiyonasına temsi edecek. Konuyla ilgili olarak konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Burak Eren, tüm takımlara başarılar dileyerek, turnuvanın centilmenlik içinde geçmesini diledi. Eren yaptığı açıklamada; “Her yıl olduğu gibi bu yılda, katılım sağlayan tüm takımlarımızın yönetici, idareci ve sporcularını kutlarım. Amacımız liseler arasındaki diyalogu ve gençler arasındaki iletişimi pekinleştirip, sporla kaynaşmalarını sağlamaktır. Onun için sahada galip gelmekten çok fair-play ön palana çıkmalıdır. Bu konuda üzerimize düşeni fazlasıyla yapmalıyız. Umarım final maçımızdan sonrada ilimizi temsil edecek takımımız, bölgede de aynı başarıyı gösterir.”diye konuştu. 


Nöbetçi Eczaneler

Önceki Batman’da zincirleme kaza
Sonraki GRUP SEMA’DAN DEV GALA HAZIRLIĞI

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.