GRUP SEMA’DAN DEV GALA HAZIRLIĞI

GRUP SEMA’DAN DEV GALA HAZIRLIĞI

Grup Sema ilahi grubuyla çıkardıkları ‘Semadan İnde Melek’ albümün ardından, Batman’da dev gala yapma hazırlığına girdiler.

Batman ve Mezopotamya’nın sevilen ses sanatçılarından Abdullah Balcı ve Aydın Gönül kurdukları Grup Sema ilahi grubuyla çıkardıkları ‘Semadan İnde Melek’ albümün ardından, Batman’da dev gala yapma hazırlığına girdiler. Kısa zamanda albümleri büyük ilgi gören Grup Sema’nın sanatçıları, 21 Aralık’ta Elit düğün salonunda, gala yapmanın hazırlığına başladılar. 
ÜCRETSİZ GALA PROGRAMI
21 Aralık Çarşamba günü saat 18.30’da tüm Batman ve bölge halkına ücretsiz bir şekilde verilecek olan gala programına Grup Sema’nın yanı sıra Televizyon programlarının vazgeçilmez ismi Ömer Döngeloğlu, Sanatçı Recep Aslan ve sürpriz sanatçılara yer verilecek. Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Grup Sema ilahi gurubunun sanatçıları Abdullah Balcı ve Aydın Gönül; “Tüm halkımızı yapacağımız albüm tanıtım gala programımıza bekliyoruz. Grup Sema olarak Batman’da ilklere imza atmak için çabalıyoruz. İlk albümüz olan ‘Semadan İndi Melek’ kısa zamanda büyük ilgi gördü. İlk klip çalışmamızı ‘Muhammed Gitti Dünya’dan’ isimli eserimize yaptık. Albümüzdeki diğer eserler içinde klip çekme hazırlığımız sürüyor. Albümüzdeki tüm eserlerin söz ve müzikleri bizlere aittir.” Diye konuştular. 
SPONSOR DESTEĞİ BEKLİYORLAR
Kendi imkanlarıyla bu güne kadar 30 bin TL’ye yakın masraflarının olduğunu belirten Grup Sema’nın sanatçıları Balcı ve Gönül, iş adamları, firmalar ve esnaflardan gala ve klip için sponsorluk desteği vermelerini istediler. Balcı ve Gönül; “Bu alanda her ne kadar yeni bile olsak, kısa zamanda eserlerimiz büyük ilgi gördü. Klip ve Gala gecemize ana ve ara sponsor olmak isteyenler bizlere mutlaka 0533 935 60 65 nolu telefondan ulaşabilirler.”diyerek herkesimden destek beklediklerini ifade ettiler. 


Nöbetçi Eczaneler

Önceki LİSE MAÇLARI BAŞLADI
Sonraki Batman’da husumetli aileler barıştırıldı

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.