AKSOY, muhtarlarla bir araya geldi

AKSOY, muhtarlarla bir araya geldi

Batman Belediyesi Başkanvekili Ertuğ Şevket AKSOY, mahalle sorunlarını dinlemek, yaşanan sorunları çözmek ve mahalleler ile ilgili önerileri almak için muhtarlarla toplantı düzenledi.

Batman Belediyesi Başkanvekili Ertuğ Şevket AKSOY, mahallede yaşanan sorunları çözmek ve mahalle sakinlerinden gelen önerileri dinlemek için belediye konferans salonunda muhtarlarla bir araya geldi. Geçtiğimiz Kasım ayında muhtarlarla bir araya gelen AKSOY, Kasım ayı içerisinde alınan önerileri bu ay içerisinde muhtarlarla birlikte değerlendirdi. Programın ikinci kısmında ise önümüzdeki ay yapılacak olan çalışmalara ilişkin öneriler alındı.  25 mahalle muhtarının katıldığı toplantıya, Batman Belediyesi Başkan Yardımcısı Abdulvahap Asma ve birim müdürleri de katıldı. Mahalle sorunlarının tartışıldığı toplantı, sorunların çözülmesi ve önerilerin sunulması için ayda bir tekrarlanacak.


Nöbetçi Eczaneler

Önceki Bozulan yollar onarılmaya devam ediyor
Sonraki HÜDA PAR Batman İl Başkanı görevinden istifa etti

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.