HÜDA PAR Batman İl Başkanı görevinden istifa etti

HÜDA PAR Batman İl Başkanı görevinden istifa etti

HÜDA PAR Batman İl Başkanı Mehmet Emin Doğru, il başkanlık görevinden istifa ettiğini açıkladı.

HÜDA PAR Batman İl Başkanı Mehmet Emin Doğru, merkez istişare kurulundaki görevinden ve özel işlerinin yoğunluğundan ötürü il başkanlık görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Mehmet Emin Doğru, konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada, "28 Şubat 2014 tarihinden beri başkanlığını yürüttüğüm HÜDA PAR Batman İl Başkanlığından genel merkez istişare kurulundaki görevim ve özel işlerimden dolayı ayrılmış bulunmaktayım. Partisel çalışmalarımızın daha aktif bir şekilde devam etmesi için bugüne kadar yaptığımız gibi bundan sonrada elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Makamlar ve koltuklar bizler için  amaç değil hedefe götürecek birer araç olduğuna inanıyoruz. Bu şerefli bayrağı, bu yolda daha ileriye götürecek birine devrettiğim için mutluluk duyuyor Rabbime hamd ediyorum." dedi.  

Söz konusu değişikliğin hayırlara vesile olması temennisinde bulunan Doğru, yeni başkana başarılar diledi.

Öte yandan, HÜDA PAR Batman İl Başkanlığı, yarın saat 14.00'da 'İl Başkanlık Devir Teslim Töreni'nin yapılacağını bildirdi. 


Nöbetçi Eczaneler

Önceki AKSOY, muhtarlarla bir araya geldi
Sonraki “PYD diğer partileri kabullenip saygı duyması gerekir”

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.