Muhtarlar sorunlarını valiye iletti

Muhtarlar sorunlarını valiye iletti

Batman Valisi Ahmet Deniz başkanlığında yapılan merkez mahalle muhtarları toplantısında muhtarlar, mahallelerindeki sorunları anlattı.

Batman merkez mahalle muhtarları toplantısı Batman Valisi Ahmet Deniz başkanlığında İl Emniyet Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.

Toplantıya Vali Ahmet Deniz, İl Emniyet Müdürü M. Ali Kaplan, İl Emniyet Müdürlüğü şube müdürleri ve mahalle muhtarları katıldı.

Merkez mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Deniz, mahallelerin sorunlarını ve muhtarların isteklerini konuşmak amacıyla bir araya geldiklerini ifade etti.

Konuşmasının sonunda Deniz, PKK’nin çukur siyasetine prim vermeyerek dik duruşları sayesinde sağlanan huzur ve güven ortamında emeği geçen herkese teşekkür etti.

Konuşmaların ardından muhtarlar, mahalleriyle ilgili güvenlik, eğitim, sağlık, aydınlatma ve ulaşımla ilgili taleplerini Vali Deniz’e iletti.

Sorunların imkânlar ölçüsünde çözüme kavuşturulması için gerekli çalışmaların yapılacağını belirten Deniz, muhtarlara çalışmalarında başarılar diledi. 


Nöbetçi Eczaneler

Önceki “PYD diğer partileri kabullenip saygı duyması gerekir”
Sonraki Batman’da okullara sertifika

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.