Kenevir bitkisi ve kaçak sigara ele geçirildi

Kenevir bitkisi ve kaçak sigara ele geçirildi

Batman’da iki şahıs üzerinde yapılan aramada bin 800 gram kenevir bitkisi ile bir araçta yapılan aramada ise 18 bin 900 paket kaçak sigara ele geçirildi.

Batman’ın Kozluk ilçesinde yol kontrollerinde bir motosiklet üzerindeki iki şahıs üzerinde yapılan aramada  bin 800 gram kenevir bitkisi ile Beşiri ilçesinde durdurulan bir araçta yapılan aramada da 18 bin 900 paket kaçak sigara ele geçirildiği bildirildi.

Batman Valiliğinden konuyla ilgili yapılan açıklamada, Batman İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince Batman - Kozluk Karayolu üzerinde icra edilen yol emniyet ve kontrol çalışmalarında, şüpheli bir motosiklet ve iki şahıs üzerinde yapılan aramada, toplam bin 800 gram kenevir bitkisi ele geçirildiği belirtildi.

Açıklamanın devamında, Batman’ın Beşiri ilçesinde yol kontrol ve arama faaliyeti sırasında bir araç içerisinde yapılan aramada piyasa değeri yaklaşık 90 bin lira olan 18 bin 900 paket bandrolsüz gümrük kaçağı sigara ele geçirildiği kaydedildi.

Açıklamada, her iki olayla ilgili yasal tahkikata başlandığı belirtildi. 


Nöbetçi Eczaneler

Önceki Kenevir bitkisi ve kaçak sigara ele geçirildi
Sonraki Besime Konca tutuklandı

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.