Başarılı hakeme plaket verildi

Başarılı hakeme plaket verildi

Batman Belediyesi Başkanvekili Ertuğ Şevket AKSOY, futbol müsabakasında başarılı bir yönetim gerçekleştiren hakeme plaket verdi.

Batman Belediyesi Başkanvekili Ertuğ Şevket AKSOY, 11.12.2016 tarihinde Batman’da Bıçakçı Köyü Spor ve Batman Üniversite Spor arasında oynanan futbol müsabakasında hakem olarak görev yapan Yunus Emre BULUT’a göstermiş olduğu başarılı yönetim sebebi ile bir plaket verdi. BULUT, müsabaka sırasında almış olduğu doğru kararlar ve göstermiş olduğu örnek davranışlar sebebi ile başta müsabakayı kaybeden Batman Üniversite Spor’un yöneticileri ve sporcuları olmak üzere tüm spor camiası tarafından takdir edildi. Bu örnek davranışların bütün spor camiasında örnek olması amacıyla Batman Belediyesi Başkanvekili Ertuğ Şevket AKSOY ve Batman Üniversite Spor yöneticileri tarafından hakem Yunus Emre BULUT’a plaket takdim edildi. Müsabakadan mağlup ayrılmasına rağmen Batman Üniversite Spor yöneticilerinin de hakemi takdir etmesi ilimizde spora dair güzel günlerin geleceğinin habercisidir.    


Nöbetçi Eczaneler

Önceki Anaokulu Öğrencilerine Astronomi Semineri
Sonraki Gültepede kaldırım çalışmaları

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.