15 Temmuz’dan Aksoy’a ziyaret

15 Temmuz’dan Aksoy’a ziyaret

15 Temmuz Şehitleri Anaokulu Müdiresi Esra Özdemir, okuldaki bir grup öğretmen ve öğrenciyle beraber Batman Belediyesine ziyarette bulundu.

Batman Belediyesi Başkanvekili Ertuğ Şevket Aksoy, 15 Temmuz Şehitleri Anaokulu Müdiresi Esra Özdemir ve beraberindeki heyeti belediye başkanlık makamında ağırladı.

 

Batman Belediyesi Başkanvekili Ertuğ Şevket Aksoy, minik öğrencilerin kendisini ziyaret etmesinin kendisini mutlu ettiğini belirtti. Batman Belediyesine atandığı günden itibaren her kesimden insanı ağırladığını, ilk defa minik öğrencilerin kendisini ziyaret ettiğini ve bu ziyaretin ayrı bir önemi olduğunu söyledi.

Göreve geldiği süre zarfında Batman’ın marka şehir olması yönünde gösterdiği çalışmaların, Batmanlılar tarafından takdirle karşılandığını vurgulayan Anaokul Müdiresi Özdemir, Batman’a ve Batmanlılara yaptığı hizmetten dolayı Belediye Başkanvekili Aksoy’a teşekkür etti.

 

Minik öğrencilerin yapmış olduğu hediyeyi Belediye Başkanvekili Aksoy’a takdim ettikten sonra, bu ziyaretin belediye başkanvekillliği görevini yürüttüğü zaman zarfında, belediyeye gerçekleştirilen en sürpriz ve renkli ziyaret olduğunu belirten Aksoy, Anaokul Müdiresi Özdemir ve beraberindeki heyete teşekkür etti.


Nöbetçi Eczaneler

Önceki Kış Hazırlıkları Toplantısı Yapıldı
Sonraki İhtiyaç sahibi ailelere kömür yardımı

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.