15 Temmuz’dan ‘Sosyal Sorumluluk’

15 Temmuz’dan ‘Sosyal Sorumluluk’

15 Temmuz Şehitleri Anaokulu, ihtiyaç sahibi 10 aileye gıda yardımında bulundu.

 ‘Sosyal sorumluluk’ kapsamında hayata geçirdikleri projenin öncülüğünü yapan 15 Temmuz Şehitleri Anaokulu Müdiresi Esra Özdemir, ‘‘Bu proje kapsamında başta Şenay öğretmenim ve Nursel öğretmenim olmak üzere tüm öğretmenlerime, stajyerlerime, hizmetli personelime teşekkür ediyorum.’’ dedi.

 

 Proje kapsamında 3 veya 4 aileye yardım yapacaklarını planladıklarını belirten okul Müdiresi Özdemir, öğrenci velilerine yaptığı çağrının olumlu sonuçlanmasından dolayı yardım yapacakları aile sayısının 10’a çıktığını söyledi. Bu projenin temel amaçlarından birisinin de çocuklarda sosyal sorumluluk bilincinin aşılanmasına vesile olmak, çocuklarda yardımlaşma, paylaşma hususunda bir farkındalık yaratmak olduğunu vurgulayan Özdemir; ‘‘ Sosyal sorumluluk projesi kapsamında başlattığımız bu kampanyada, okul personeli ve öğrenci velileriyle koordineli çalışmaya özen gösterdik. İlk etapta 3-4 aileyi kapsayacak şekilde bir proje tasarladık. Öğrenci velilerimize yaptığımız çağrıya müspet manâda karşılık bulduk. 3-4 aileye yapacağımız yardımın kapsamını genişleterek bu sayıyı 10’a çıkardık. Bu projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.’’ ifadelerini kullandı.

 

 

Toplanan yardım malzemeleri Karşıyaka, Sağlık ve İpragaz mahallelerinde bulunan dul ve yetim ailelere ulaştırıldı. Yardımın ulaştırıldığı ailelerin bu kara kışta kendilerine uzatılan yardım elinden dolayı oldukça mutlu oldukları gözlendi. 15 Temmuz Şehitleri Anaokulu Müdiresi Esra Özdemir ve beraberindeki heyete duâcı olduklarını söylediler.


Nöbetçi Eczaneler

Önceki AKSOY, birim müdürleri ile bir araya geldi
Sonraki "Evim yıkılır korkusuyla sabahlara kadar nöbet tutuyorum"

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.